Kahveler

En Üst Standart Çiftliklerden, Her zaman Taze Hasat

Kahveler

Kahveye, bir meyve olarak hak ettiği, değeri veriyoruz.Kavurma atölyemize ulaşana dek, üretildiği çiftliğinden, tarımının nasıl yapıldığına; kurutulmasından, depolanmasına; her aşamasını araştırarak seçiyoruz…

*MOLECULE KAHVELERİ SAĞLIKLI OLDUĞUNDAN GEZEGENİMİZİN 1 NUMARALI ANTİOKSİDAN İÇECEĞİ OLAN KAHVEYİ EN SAĞLIKLI ŞEKİLDE İÇERSİNİZ.

Molecule, en nitelikli ve kaliteli kahve çekirdeklerini seçer, en sağlıklı derecelerde uygun biçimde öğütür ve en kaliteli kahveyi elinize ulaştırır. Siz de gezegenimizin 1 numaralı antioksidanı olan kahveyi, buram buram aroması ve en sağlıklı haliyle içersiniz.

Eksik Ekipmanlarınızı Tamamlayın

İyi filtre kahve ve evinizin becerikli baristaları için iyi demleme aparatları; profesyonel düzeyde kaliteli ekipman ve malzemeler…

Hario’lar, Chemex’ler, Bialetti’ler, Konchero’lar… Hepsi burada:

Tüm Öğütme Seçenekleri
(Türk Kahvesi Dahil)
Aeropress, Chemex,
V60, Espresso,
French Press, Makine Filtre,
Moka Pot ve Türk Kahvesi…
Kısaca, dilediğiniz bütün öğütme dereceleri!
Kendi öğütme ekipmanınız varsa taptaze kavrulmuş çekirdek kahve olarak da gönderebiliyoruz.
Siparişi verirken öğütme tercihinizi yapmanız yeterli.

Kahve Keyfinizi Katlayın

Molecule Seramik Atölyemizden El Emeği Seramiklerimiz. Kendi ellerimizle yoğurduk, pişirdik. Kendi ellerinizle demlediğiniz kahvelerinizi dostlarınıza en güzel sunumla ikram etmeniz için.

50’den fazla kupa, fincan, seramik kalita ve server ve setler için:

Kahveyi Koruyan, Sağlıklı ve %100 Geri Dönüştürülebilir PaketlerMolecule Atölyesinde en iyi çiftliklerden tatlı, doyurucu, huzur veren kahveler yudumlayın. Damağınıza en uygun kahveyi satın alacaksınız. Çünkü biz kahve meyvesinin hakkını vererek kavuruyor, %100 geri dönüşümlü kahve paketlerinde sunuyoruz. İletişim numaramızdan dilediğinizde atölyemize ulaşabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.
Molecule Coffee - logo type - black
En İyi Kahveyi Satın Alın, En İyisinden Sipariş Edin
İyi Kalite ve Makul Fiyatlarla
Dünya’nın En İyi Kahveleri’nden seçkiler

Türkiye’nin kahve kültürüne kendini adamış, üzerine eğitim ve seminerler veren bir baristanın özene-bezene, araştıra soruştura seçtiği kahveler. Üretim, saklama ve lojistik dahil, tüm detayları takip edilerek seçilmiş, tadımı yapılmış. Demlenme yöntemleri test edilmiş ve kahve siparişini verirken bu detayları okuyabilir ve dahası için her zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Türkiye’nin En İyi Kavurucularından

Sipariş verip satın aldığınız kahveler; İstanbul, Beşiktaş Akatlar’da usta ellerin başından hiç ayrılmadan, her bir çekirdek türüne göre özel olarak dereceleri ve süreleri değerlendirilerek ve sürekli takip edilerek kavrulan kahveler olacak. Hangi kahve, hangi kavurma derecesi ile hangi demlemede damağınıza uyar? Her zaman doyurucu yanıt alabileceğiniz ve birbirinden lezzetli kahveler için keşifler yapabileceğiniz kahveler.

Kahve Kültürü’nün Beşiği, İstanbul’dan

Bitmesi hepimizin temennisi, pandemi sürecinden sonra yine sizlere kavuşmak istiyoruz. Bu süreç bittikten sonra 2016’dan beri sizleri ağırladığımız Beşiktaş Akaretler’deki Molecule Coffee Shop’a gelebilir, el yapımı seramiklerimiz ile muhteşem kahvaltılarımızı ve kahvelerimizi yerinde tadabilirsiniz. Akatlar’daki atölyemizde kavurma ve demleme süreçlerini izleyebilir, yemyeşil bahçemizde kahve keyfi yaşayabilirsiniz. Adres ve konumlarımız “Biz” sayfamızda. Her zaman bekleriz.

2016’dan beri İstanbul’da, en iyi üçüncü nesil kahveleri birlikte yudumlamak için Beşiktaş, Akaretler’de bulunan Molecule Coffeeshop‘ta buluşuyorduk. Birlikte kahve içmeyi çok özledik ve en kısa zamanda, pandemi ve getirdiği kısıtlamalar biter bitmez yine sizlerle buluşmak ve yöresel kahvelerimizi, sıcağı sıcağına birlikte yudumlamak istiyoruz. İstanbul’da iseniz, kahvelerimizi yine “take away” olarak coffeeshop’umuzdan alabilirsiniz. Yeniden özgürce İstanbul’un havası ve kahvesi ile buluşana kadar kahvelerimizi kavurmaya devam ediyor ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun tazeliğini hiç bozmadan evinize kadar gönderiyoruz.
Damağınızda Molecule Kahveleri’nin birbirinden güzel aromaları ile esenlikle kalın.